مرکز طرحی دکوراسیون داخلی متد  

متد دیزاین یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و ساختمانی می باشد ، که با سبک های معاصر ، کار میکند و نهایت تلاش خود را برای اطمینان دادن به مشتریانش به کار میگیرد ، تا فضایی نزدیک به شکل زندگی منحصر به فرد شخص شما را خلق کند.

   ما به مشتریانمان طوری نزدیک میشویم ، که یک پیشنهاد جامع ، ابتکاری و کاربردی برای حل مشکلات دکوراسیون داخلی شان ارائه بدهیم . ما به  کمک شما طراحی پدید میاوریم  بهترین ها رو به فضای داخلی که هم کاربردی باشد وهم مشخصات منحصر به فرد شخص شما را دربر گیرد.

درنتیجه بهترین نکته این است ، که به طور واضح آرزو های فضایی مشتریان را درک کنیم و طرح هائی خلق کنیم که بیان کننده رویاهای شما در واقعیت باشد ما مشتاق هستیم که در مسیر ایجاد سبک زندگی مورد علاقه تان با توجه به تولید فضایی با کیفیت وماندگار همراهتان باشیم.

طراح های ما ؛ همان دستهای که رویا های شما را می سازند ، با روش مختلف طراحی کارمی کنند و آن ها تجربیات قوی ای را که در طی چند سال در کارشان از هرپروژه به دست آورده اند با سطح وسیعی از نمونه سبک های طراحی پوشش می دهند . دامنه کاری اونها نه تنها پروژه های مسکونی بلکه اداری ، تجاری و همچنین چیدمان و اکسسوری خانه شما را پوشش میدهد .