حصیر بافی یکی از کهن ترین هنرها است و بیشتر در منطقه هایی که به موادی اولیه مانند برگ درخت خرما، ساقه گندم ، نی و ترکه دسترسی داشته اند مرسوم بوده است؛ می بینید که چگونه عنصری از طبیعت را بکار برده اند؟! در واقع توانسته اند به نحوی حس زنده بودن را تجلی کنند. از سمتی یکی از ویژگی های هنر روستیک استفاده از دست ساخته های هنری روستاییان است که بکار گیری لوازم حصیری می تواند انتخاب خوبی برای دکوراسیونی به سبک روستیک باشد. اگر دکور شما هم سبک سیاق روستیک دارد و دنبال کالاهایی کاربردی از جنس حصیر هستید، این راهنمای خرید را از دست ندهید.

.

#سبد #کپوبافی کدمحصول: #K004

گلدان بامبو حصیر بافت با الیاف طبیعی

گلدان حصیری

اگر به دنبال تنوعی در دکوراسیون خود هستید می توانید، کمی ساختار شکنی کنید و به دنبال طرح های خاص بروید؛ برای شروع بد نیست از اکسسوری های کوچکی مثل گلدان استفاده کنید. اما چه طرح و نقش خاصی می تواند مناسب باشد؟ برای انتخاب بهتر این موضوع به مقایسه ی مدل های بازار بپردازید و حتما توجهی به طرح،نقش،جنس و بافت آن داشته باشید؛ برای مثال به گلدان های حصیری توجه کنید، ممکن است مدل خاصی نداشته باشد اما بافت خاص آن در دکوراسیون شما جذابیت خاصی را ایجاد خواهد کرد.

میز جلو مبلی طرح پرشین

میزجلو مبلی طاووس گروه مبلمان پارسا

باکس حصیری مدل طاووس

میز جلو مبلی حصیری

معمولا مهمترین فضا برای دکوراسیون، نشیمن و یا پذیرایی منزل است که عنصر تشکیل دهنده ی آن مبلمان و اکسسوری ها خواهد بود، پس اگر می خواهید یک هویت بصری برای این فضا داشته باشید به تناسبات حجمی و رنگی عناصر توجه کنید، برای مثال برای انتخاب یک میز جلو مبلی باید با تناسبات و رنگ مبلمان شما همخوانی داشته باشد؛ اما ناگفته نماند، عناصری مانند چوب و حصیر که رنگ طبیعی دارد، با بیشتر سبک ها همخوانی دارد.

انواع سبد رومیزی

سبد میوه در دار

#سبد #کپوبافی کدمحصول: #K003

#سبد_دربدار #کپوبافی- بیضی و ساده کدمحصول: #K026

#ظرف_دربدار #کپوبافی کدمحصول: #K035

سبد رخت سایزبندی

سبد لباس حصیری گیلانه

سبد لباس حصیری گلدار متوسط

سبد حصیری دسته دار گیلانه

سبد حصیری درب دار گیلانه

سبد حصیری سایزبندی

سبد حصیری

سبدهای حصیری علاوه بر کاربردهای معمول می تواند در گوشه و کنار دکور بکار آید؛ البته از  می توانید به عنوان یک نظم دهنده نیز استفاده کنید، پس بهتر است اسمش را یک دکور چند منظوره بگذاریم.

پرده حصیری

اگر برای دکواسیون مدرن و یا روستیک منزل تان به دنبال یک پرده با طرح ساده هستید که فضای کمتری را اشغال کند، پرده حصیری می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد به شرط آن که متناسب با ترکیبات رنگی محیط باشد. در ضمن حین خرید به میزان نوری که از آن عبور می کند، توجه کنید.

در صورتی که قصد تهیه محصولی مشابه نمونه های موجود در عکس را دارید؛ می توانید از طریق سفارش آنلاین خدمات و کالا در دکور ایرانی اقدام نمایید!

نویسنده: زهرا السادات حسینی | تحریریه دکور ایرانی

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای دکور ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.