سالن زیبایی زنانه شکرنیا در سعادت آباد تهران واقع شده است. طراحی توسط استودیو معماری ۴ صورت گرفته و در طراحی این مجموعه سعی شده تا تمامی نیاز ها از جمله سالن های مختلف و قسمت اداری را پوشش داده و با توجه به نیاز کارفرما فضایی لوکس و الهام بخش را در فضایی به مساحت ۸۸ متر مربع برای ارائه خدمات به مشتریان طراحی نماید.

ایده اصلی این پروژه ایجاد فضاهای جداگانه با عملکردهای مختلف و در عین حال کانسپت طراحی ایجاد بخشی از ساختار کلی فضا در قالب باکسی دو رنگ است که فضاهای کثیف و تمیز را تفکیک کرده این دو قسمت بدون هیچ گونه مانع آکوستیکی یا بویایی و می تواند به صورت بسته یا نیمه بسته باشد ضمن اینکه به دلیل ایجاد فضاهای زیاد کاربر موقعیت مناسبی رای رفت و آمد و داشتن فضایی خصوصی در صورت نیاز را نیز خواهد داشت.

نورپردازی،سبک طراحی  و دکوراسیون داخلی، طرحها، رنگ و همچنین سیستم تهویه مطبوع و به کار گیری گیاهان از ویژگی های منحصر به فرد این پروژه محسوب می شود.

دکور ایرانی با سال ها تجربه در زمینه طراحی داخلی سالن های زیبایی آماده ارائه مشاوره،طراحی و اجرا برای شما عزیزان می باشد به منظور مشاوره برای انجام امور مختلف طراحی، اجرا و بازسازی دکوراسیون داخلی و همینطور فروش مبلمان و محصولات خود از طریق شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۹۰۳۶۸۸ با دکور ایرانی در تماس باشید.

تحریریه دکور ایرانی

منبع:retaildesignblog

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای دکور ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.