خز در دکوراسیون

با نزدیک شدن به فصل سرما بهتر است به دکوراسیون داخلی منزل تان نیز حال و هوایی زمستانی ببخشید. برای طراحی دکوراسیون منزل صورت زمستانی می توانید از پارچه های پرزدار یا پوست مصنوعی که شبیه به خز واقعی هستند استفاده نمایید. در ادامه این مطلب ایده هایی برای استفاده از خز در دکوراسیون داخلی منزل را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون های داخلی مورد توجه تان قرار بگیرند. 

ایده هایی برای استفاده از خز در دکوراسیون منزل

خزها از انواع پارچه هایی هستند که می توانید با استفاده از این پارچه های گرم فضایی متفاوت را در دکوراسیون قسمت های مختلف منزل خود ایجاد نمایید. خزها در انواع رنگ های مختلف تیره و روشن موجود هستند و شما می توانید با توجه به سایر رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی منزل تان از بین این رنگ های متنوع خز با رنگی مناسب را انتخاب نمایید.

استفاده از خز در طراحی داخلی منزل

طراحی دکوراسیون منزل با خز

برای استفاده از خز در دکوراسیون منزل ایده های مختلفی وجود دارد که به کار بردن این ایده ها به میزان خلاقیت شما بستگی دارد. در صورت تمایل می توانید از خز به عنوان رومیزی استفاده نمایید و روی آن وسایل دکوری زیبایی را قرار دهید همچنین می توانید به کمک پارچه های خزدار کوسن های زیبایی را بسازید و کوسن ها را روی مبل های دکور ایرانی نشیمن یا دکور ایرانی پذیرایی قرار دهید.
در ساخت برخی از قالیچه ها و فرش های کوچک از خز استفاده می شود که بهتر است این فرش ها و قالیچه های کوچک را در زیر مبلمان و روبروی شومینه و … پهن کنید.
اگر تمایل دارید در طراحی دکوراسیون دکور ایرانی خواب از خز استفاده نمایید می توانید روتختی یا پتویتان را از جنس پارچه های خزدار انتخاب کنید همچنین بهتر است فرش ها و یا قالیچه های کوچک خزدار را در قسمتی از کفپوش دکور ایرانی خواب پهن نمایید.
یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه ساخت لوستر به کمک پارچه های خزدار است و به کمک این پارچه ها لوسترهای زیبا و ساده ای ساخته می شود که این مدل لوسترها برای نصب در فضای دکور ایرانی خواب و دکور ایرانی نشیمن مناسب و ایده آل هستند.

استفاده از خز در ساخت صندلی استفاده از خز در ساخت میز طراحی دکوراسیون منزل با خز طراحی دکوراسیون دکور ایرانی خواب با خز صندلی خزدار طراحی دکوراسیون دکور ایرانی خواب با خز طراحی دکوراسیون داخلی دکور ایرانی خواب با خز تزیین منزل با خز طراحی داخلی منزل با خز طراحی دکوراسیون منزل با خز خز در دکوراسیوناستفاده از خز در دکوراسیون دکور ایرانی خواب دکوراسیون دکور ایرانی نشیمن با خز طراحی داخلی دکور ایرانی خواب با خز استفاده از خز در دکوراسیون منزل استفاده از خز در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از خز در دکوراسیون منزل کاربرد خز در دکوراسیون داخلی منزل طراحی داخلی دکور ایرانی خواب با خز طراحی دکور ایرانی خواب با خز استفاده از خز در طراحی داخلی منزل طراحی دکوراسیون دکور ایرانی خواب با خز دکوراسیون دکور ایرانی خواب با خز دکوراسیون منزل با خز طراحی دکوراسیون دکور ایرانی خواب با خز طراحی دکوراسیون منزل با خز خز در دکوراسیون داخلی دکور ایرانی خواب

از پارچه های خزدار می توانید در هر قسمت از دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده نمایید و فضای منزل تان را از این رو به آن رو کنید بنابراین بهتر است جادوی این پارچه های پرزدار را در فضای داخلی منزل خود دست کم نگیرید. در این مطلب روش های استفاده از خز در دکوراسیون را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این دکوراسیون های داخلی نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ایده ها و دکور ایرانیات خانگی کلیک کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای دکور ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.